spoločenské šaty

Zavolajte nám

0907 570 522

Cena a spôsob dopravy

 

Tovar odosielame prostredníctvom slovenskej pošty.

Tovar doručujeme do 1-3 pracovných dní od expedovania zásielky. O expedícii tovaru informujeme pomocou emailu. V prípade, že vás poštový doručovateľ nezastihne na uvedenej adrese, bude zásielka uložená na vašej dodacej pošte s tým, že do schránky vám bude daná informácia o uložení zásielky na pošte, kde balíček bude uložený maximálne 14 dní.

Pri objednávke nad 70. EUR je poštovné zadarmo, akcia sa vzťahuje len v rámci SR.

Pri akcii poštovné zdarma:

- ak sa rozhodne zákazník tovar čiastočne alebo úplne vrátiť z rôzných dôvodou (nesadla veľkosť, iné) bude zákazníkovi účtované aj poštovné podľa našich obchodných podmienok. Suma za poštovné bude odrátaná od sumy na vrátenie.

 

Poštovné pri platbe dobierkou na území SR - 3,50 EUR. . V prípade, že si zákazník neprevezme zásielku na dobierku, nasledujúca objednávka mu bude umožnená až po uhradení predchádzajúceho poštovného formou bankového prevodu !!!

 

Poštovné pri platbe vopred bankovým prevodom na území SR - 2,50 EUR  po prijatí  platby zasielame balík k Vám a informujeme vás e-mailom o jeho odoslaní.Tovar odosielame na dobierku len v rámci SR.

 

Inštrukcie pre prevod

IBAN: SK84 0900 0000 0051 1290 4381

variabilný symbol: číslo Vašej objednávky

popis platby: Vaše meno a priezvisko

Ako variabilný symbol prosím uveďte číslo objednávky, ktoré je uvedené v potvrdzovacom emaile, ktorý posielame obratom po potvrdení objednávky

Vaša objednávka nebude spracovaná, kým neobdržíme platbu. , max. do 3 prac.dní.

 

Poštovné pri platbe vopred bankovým prevodom do zahraničia

Pri objednaní tovaru do zahraničia nás prosím kontaktuje formou emailu info@moda4you.sk alebo telefonicky. Za tovar sa platí iba vopred bankovým prevodom. Pri pripísaní sumy tovaru + poštovného na náš bankový účet, Vám zašleme tovar na vami uvedenú adresu. Predávajúci si účtuje poštovné podľa cenníka slovenskej pošty pre zahraničné doporučené zásielky 1. triedy podľa hmotnosti zásielky.